Nakliye yazılımında her firma için bir cari kart açılır. Bu firmaları kendi içinde müşteri, yakıt firması, servis firması gibi sınırsız sayıda gurplandırabilmtekteyiz.

Firma cari kartında bir çok detay bilgi tutabilmektesiniz.

Cari kart oluşturulken Firma fatura bilgileri, firma sevk adresleri (Sınırsız sayıda tanımlama yapılabilmektedir.), kontak personel bilgileri, iletişim bilgileri girilebilrmektedir.

Yine bu bölümde firmaya ait gümrükçülerin tanımlarınıda yapabilmektesiniz. Ayrıca nakliye programında firmaya ait sınırsız banka hesabı tanımlamaları, kredi kartı bilgi girişi, eksik belge takibi, komisyoncu bilgileri, gruplandırma, evrak ekleme modülü, uyarı ve notlar, randevu bilgileri ve telefon görüşme notları bulunmaktadır. Diğer modüllerle tam entegre çalışmakta olan bu bölüm sayesinde nakliye programında bulunan diğer kısımlarda burada yapmış olduğunuz tanımlamalar kullanılmaktadır.

Nakliye yazılımında sevkiyata ait belgelerin gelip gelmediğinin takibini yapabilir ve gelen belgelere belge tarihi ve belge numaralarını girebilmekteyiz. Ayrıca bu belgeleri detaylı bir şekilde raporlayabilmekteyiz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz

Uluslararası Nakliye Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.