Nakliye yazılımında bulunan en önemli bölümlerden birisidir. Burada müşterinin yük giriş işlemi yapılmaktadır. Burada temel olarak program fatura edilecek firma,alıcı ve göndericiyi girmenizi talep etmektedir. Burada program alıcı ve gönderici gümrükçülerini otomatik olarak geritmektedir. Eğerki alıcı ve göndericinin gümrükçüleri tanımlanmamışsa kullanıcıya uyarı vermektedir.

Bu bilgilerden sorna yüke ait detay bilgileri girilir. Bu işlemlerden sonra müşteriye yansıtılacak ücret girişi yapılmaktadır. Eğer müşteri ile aramızda bir gönderim anlaşması mevcut ise program birim fiyatı otomatik olarak tamamlar.

Ayrıca nakliye bedeline, araç gün ücreti yansıtmanız halinde bu bilgileri girebileceğiniz alanlarda bulunmaktadır.

Uluslararası Nakliye otomasyonunda yük girişi iki şekilde olmaktadır. Bunlardan ilki resmi diğeri ise gayri resmidir. Resmi girişlerde yük bedelini müşteriye yansıtabilmek için fatura kesmemiz beklenir, gayriresmide ise yük bedeli otomatik olarak cari kayıdına borç olarak yansıtılmaktadır.

Nakliye programında komisyonculara veya personele pirim vermemizi sağayan bölümlerde bulunmaktadır.

Uluslararası Nakliye programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya 0212 217 13 52 / 0212 217 93 40 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası Nakliye Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.