Sürekli Yenileniyoruz!!!

Yenilenen versiyonu ile Randevu Programı artık çok daha kapsamlı.

Randevulu çalışan her sektör için randevu modülü vazgeçilmez bölümlerden birisidir. Müşterilere randevu vermede Randevu Sistemi şu özellikleri ile öne çıkmaktadır;

İstenilen sayıda grup oluşturabilir ve bu gruplara randevuyu alacak kişiyi ekleyebilirsiniz.

Her randevu defteri için gün gün ilk ve son randevu saatleri, randevu saat aralıkları ayrı ayrı belirtilebilmektedir.

Çalışılmayan günler, resmi tatiller veya bir cihazın arıza durumu nedeni ile randevu verilmemesi gereken günler sistem tarafından otomatik olarak kapatılarak bu saatlere yanlışlıkla randevu verilmesi engellenmektedir.

Müşteriye randevu verirken, adı ve soyadı yazılır yazılmaz, program müşteri arşivini taramakta ve eğer kişi kaydına ulaşılırsa otomatik olarak randevu ile kişi kartı ilişkilendirilmektedir. Aynı anda 2 değişik randevu sayfasını yan yana getirerek farklı departmanların aynı anda boş olan randevu saatleri görülebilir ve iki randevu defterine de bir seferde aynı randevu verilebilir.

Her randevunun durumu;

  • Geldi bekliyor
  • İşleme/muayeneye alındı
  • İşlem/muayene tamamlandı
  • Gelmedi
  • Ertelendi
  • İptal edildi
gibi seçeneklerden birisi ile defter üzerinde ifade edilebilir. Bu seçenekleri dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Ayrıca her durum farklı bir rengi temsil etmektedir.

Her randevu defterine özel, randevu sayfalarının üzerinde randevu verenleri uyarma amaçlı bir not yazdırılabilir, örneğin "Mide tetkikleri için hastaya aç gelmesini hatırlatınız." gibi. Bir kişiye verilmiş eski ve yeni randevuları arama, verilen randevuyu yazıcıdan çıktı alarak hastaya verme gibi işleri kolaylaştırıcı diğer fonksiyonlar da Randevu Sisteminde bulunan birçok özellikten bazılarıdır.

Randevu Programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz

Randevu Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.