Nakliye yazılımında bulunan en önemli bölümlerden birisidir. Burada müşterinin yük giriş işlemi yapılmaktadır. Burada temel olarak program alıcı ve göndericiyi girmenizi talep etmektedir. Alıcı göndericinin sevk adresi olabileceği gibi ayrı bir caride olabilemtekdir. Örneğin göndericinin Türkiye genelindeki bayilerine bir gönderim varsa daha önce cari kartında tanımlanan sevk adresleri kısmından alıcı bilgileri alınabilmektedir. Bu temel bilgilerden sorna nakliyenin detay bilgileri girilir bunlar nakliye tarihi, yükün cinsi, birimi, ambalaj tipi gibi. Bu işlemlerden sonra yükün miktarı seçilerek yansıtılacak ücret girişi yapılmaktadır. Eğer müşteri ile aramızda bir gönderim anlaşması mevcut ise program birim fiyatı otomatik olarak tamamlar.

Ayrıca nakliye bedeline araç gün ücreti yansıtmanız hakinde bu bölümleri girebileceğiniz alanlarda bulunmaktadır.

Nakliye otomasyonunda yük girişi iki şekilde olmaktadır. Bunlardan ilki resmi diğeri ise gayri resmidir. Resmi girişlerde yük bedelini müşteriye yansıtabilmek için fatura kesmemiz beklenir, gayriresmide ise yük bedeli otomatik olarak cari kayıdına borç olarak yansıtılmaktadır.

Yine bu bölümde işi yapacak araç bilgilerinin girişi yapılır bu bölümde kendi araçlarımızı kullanabileceğimiz gibi kiralık araç girişi yapıp bunların navlun bedellerinide girebiliriz.

Nakliye programında komisyonculara veya personele pirim vermemizi sağayan bölümlerde bulunmaktadır.

Nakliye programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz

Parsiyel Nakliye Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.