Huzurevi Yazılımı'ında bu modül ile kendi özel randevularımızı yada misafirlerle yapılan görüşmelerimizi kayıt altına alabilmekte ve bunları daha sonra detaylı olarak raporlayabilmekteyiz.

İstenilen sayıda grup oluşturabilir ve bu gruplara randevuyu alacak kişiyi ekleyebilirsiniz. Her randevu defteri için gün gün ilk ve son randevu saatleri, randevu saat aralıkları ayrı ayrı belirtilebilmektedir.

Çalışılmayan günler, resmi tatiller veya bir cihazın arıza durumu nedeni ile randevu verilmemesi gereken günler sistem tarafından otomatik olarak kapatılarak bu saatlere yanlışlıkla randevu verilmesi engellenmektedir.

Kişiye randevu verirken, adı ve soyadı yazılır yazılmaz, program müşteri arşivini taramakta ve eğer kişi kaydına ulaşılırsa otomatik olarak randevu ile kişi kartı ilişkilendirilmektedir.

Aynı anda 2 değişik randevu sayfasını yan yana getirerek farklı departmanların aynı anda boş olan randevu saatleri görülebilir ve iki randevu defterine de bir seferde aynı randevu verilebilir.

Her randevunun durumu;

Geldi bekliyor
İşleme alındı
İşlem tamamlandı
Gelmedi
Ertelendi
İptal edildi

gibi seçeneklerden birisi ile defter üzerinde ifade edilebilir. Bu seçenekleri dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Ayrıca her durum farklı bir rengi temsil etmektedir.

Her randevu defterine özel, randevu sayfalarının üzerinde randevu verenleri uyarma amaçlı bir not yazdırılabilir, örneğin Mide tetkikleri için hastaya aç gelmesini hatırlatınız. gibi.

Huzurevi Programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya 0212 217 13 52 / 0212 217 93 40 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Huzurevi Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.