Araç Kiralama yazılımında bulunan bu modülü kullanmak çok kolaydır. Araç Kiralama otomasyonu iki şekilde fatura girişini sağlamaktadır.

Bunlardan ilki kira/transfer hareketi ekleyerek fatura girme; Program cariye ait bütün faturası kesilmemiş hareketleri listeler ve bu hareketler arasından seçtiklerimizi faturaya ekler. Bu sayede fatura içeriği otomatik olarak oluşturulmaktadır. Ayrıca fatura girişini TL, Euro ve Dolar olarak kesebilmektesiniz.

Araç Kiralama progrmaında bulunan diğer bir fatura girme biçmi ise kira/transfer hareketi eklemeden manuel olarak fatura girişidir. Burada fatura içeriği tamamen bizim tarafımızdan oluşturulmaktadır. Yine bu bölümden Tl, Euru ve Dolar olarak fatura girişi yapabilmekteyiz..

Araç Kiralama programında fatura girişi yaparken program her fatura için carinin tanımlanan vade gününü kullanarak bir ödeme tarihi oluşturur. bu sayede fatura takibi yapıp faturanın ödenip ödenmediğini görebiliriz. Araç Kiralama programı her açıldığında vadesi gelen faturaları otomatik olarak ekrana çıkarmaktadır.

Filo ve Araç Kiralama Programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya 0212 217 13 52 / 0212 217 93 40 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Filo ve Araç Kiralama Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.