Araç kiralama yazılımında benzersiz özellikleri sayesinde kiralama hareketini detaylı ve kolay bir şekilde yapabilrsiniz.

Araç kiralama yazılımında öncelikle kiralama yapacak kişi veya kuruluş seçimi yapılarak işleme başlanılır. Bunun devamında ise eğer kefil girişi yapacaksak kefile ait bilgileri programa giriyoruz. Devamında kiralama süresininin tanımlaması yapılıyor. Araç kiralama başlangıç ve bitiş saatlerini girdiğinizde program otomasik olarak gün hesaplamasını yapmaktadır. Gün girişide sağlandıktan sonra günlük kiralama birim fiyatı girilmektedir. Bu fiyat eğerki müşterinin bir anlaşması varsa rent a car programı tarafından otomatik olarak doldurulur. Ancak kullanıcı isterse manuel müdahale edebilmektedir.

Kiralama ücretide girildikten sonra eğerki kiralama şofrölü olaraksa şoför bilgileri ve şoför için müşterinin ödeyeceği günlük ücret miktarı girilerek ücret girişi tamamlanmaktadır. Programda ayrıca kiralama ve şoför ücrerinin dışında ek ücret yansıtma şansımızda söz konusu olamaktadır.

Araç kiralama programında kira girişinde birden fazla ek şoför tanımlaması yapılabilmektedir. Yani kiralayan kişi yada kuruluş aracı birden fazla şoföre kullandıracaksa bu şoförlerin girişleride program üzerinde sağlanabilmektedir.

Bunun haricinde araç kiralama programı üzerinden sözleşme ve basımı yapabilmektesiniz.

Eğerki kredi kartından bir ön provizyon alınımışsa bu provizyon kaydını yapıp geri iadesini program üzerinde takip edebilirsiniz. Rent a car programı senet ve önprovizyon aldığımızda bunların iade süreçlerini takip ederek 2 hafta sonra bize iade edilmesi için hatırlatma yapmaktadır.

Yine bu bölümde kiralacak araç seçimi yapılacaktır. Bu araç şirket aracı olabileceği gibi bizim dışarıdan kiraladığımız araçta olabilmektedir. Araç kiralama programına kiraladığımız araçla ilgili cari bilgileride girmemize imkan sağlar bu sayede kiralık araç için ödeyeceğimiz tutarlarıda program kiralık araç sahibine yansıtır.

Filo ve Araç Kiralama Programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya 0212 217 13 52 / 0212 217 93 40 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Filo ve Araç Kiralama Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.